Tooted

Tooted

ScanBalt Crane OÜ esindab Eestis, Lätis ja Leedus järgmisi tootjaid.

SENNEBOGEN

Rohkem kui 60 aastat on SENNEBOGEN üles ehitanud oma head mainet materjalikäitlemise tööstuse maailmas. Meie praegune kõrgtehnoloogiliste, suure jõudlusega materjalikäitlemise masinate seeria on intensiivse arendustöö tulemus. Paindlikkus ja maksimaalne kliendiheaolu on uute toodete väljatöötamisel meie esmased kaalutlused. Meie järjepidev kliendi vajadustele vastavate lahenduste juurutamine tähendab, et Green Line tooteseeriast võib leida perfektselt sobiva masina igaks rakenduseks.

Töökindlus ja maksimaalne kasutusvalmidus on olulise tähtsusega enamuses rakendusvaldkondades. SENNEBOGEN keskendub pidevalt jõulise, kõrge tootlikkusega tehnoloogia arendamisele, millel on pikk kasutusiga ning mis vajab vähest hooldust isegi raskeimatestingimustes. Ergonoomiliselt optimeeritud töötingimused ja intelligentsed diagnostikasüsteemid kindlustavad masinate maksimaalse kasutustõhususe igapäevases töös. Nimetus "Green Line" esindab SENNEBOGEN´i vastutustundlikku suhtumist - suurendades oma masinate tõhusust ja alandades mürataset vähendatakse nende kasutamisest tulenevaid mõjusid keskkonnale.

SENNEBOGEN´i ülemaailmne teenindusvõrgustik tagab klientidele kõrgetasemelise tehnilise toe ja suurepärase varuosade kättesaadavuse.
- Materjalikäsitlusmasinad
- Roomikkraanad
- Teleskoopkraanad
- Teleskooplaadurid

SANY Europe

SANY Group pakub mitmele tööstusharule tõste-, ehitus-, pinnaseteisaldus- ja materjalikäitlusseadmete laia tootevalikut.
SANY Europe on 2012-st aastast alates kohandanud tootevalikut Euroopa turu jaoks ja pakub praegu roomikkraanasid, roomikekskavaatoreid ja materjalikäitlusseadmeid. Kõik Euroopa tooteportfellis olevad masinad on toodetud ja projekteeritud kohalike kvaliteedi- ja õigusnõuete kohaselt. Meie insenerid toetavad kraanade väljatöötamist Bedburgis (Saksamaa). Osaleme sügavuti Hiina tehaste toodangu kvaliteedi lõppkontrollis enne klientidele tarnimist. Meie Saksamaa tehas toodab konteineritõstukeid, samas ka suure võimsusega kahveltõstukeid ja tühjade konteinerite käitlusseadmeid. Projekteerimine toimub täielikult Saksamaal.
- Kahveltõstukid
- Konteinertõstukid

EXSTEL

2004 asutati Expert Baltic OÜ, mille ülesanneteks on uute laadimisseadmete ja tehnoloogiate arendus, hüdrosilindrite, koppade, haaratsite, konteinerite ja muude seadmete ning konstruktsioonide tootmine. Põhiliselt tarnitakse EXSTEL kaubamärgi all toodetud tooteid Baltikumi, Rootsi, Suurbritanniasse ja teistesse EU riikidesse. Exstel toodete müügiettevõte on Tradex Invest OÜ.

Rohkem infot meie toodete kohta www.expertbaltic.ee .

PEINER SMAG

SMAG pakub oma klientidele laias valikus erinevaid haaratseid, et suurendada erinevate kauba tüüpide käitlemise tootlikust. Haaratsid on erineva disainiga, tulenevalt tüübist ja materialist mida tuleb käidelda, kuna haaratsi disain omab tugevat mõju materjali käitlemise efektiivsusele. Haaratsi liigutamine – mis võib olla mehaaniline, hüdrauliline, elektrohüdrauline ja täitemaht võib varieeruda ühest kuni üle kuuekümne kuupmeetri. Erinevat liiki kaupu – teravilja, kivisöe või prügi või isegi puitu või vanametalli võib käidelda.
Lisaks sadamatele, suur osa SMAG’i klientide hulka kuuluvad ka laevatehased, kes üha rohkem paigaldavad tõstemehhanisme otse laevadele, kaotades vajadusest sõltuda sadama käitlemise võimsusest.
- Hüdraulilised kopad
- Hüdraulilised metalli haaratsid
- Hüdraulilised puidu haaratsid
- Trosskraana kopad
- Trosskraana haaratsid
- Trosskraana mootoriga kopad
- Trosskraana mootoriga haaratsid
- Trosskraana pöördeseadmed
- Erilahendused nii hüdraulilistele ja tross koppadele, haaratsitele


SAADA PÄRING:
Email again: